design: KM                                                                                                                              © 2006-2017 Mariańska Wspólnota Młodych
                                                                                                                                                Wszelkie prawa zastrzeżone.
Przejdź do:                                                Sponsorzy / Darczyńcy
 • Prowincja Opatrzności Bożej
  Zgromadzenia Księży Marianów
  Założycielem Zgromadzenia Księży Marianów Niepokalanego Poczęcia NMP jest bł. o. Stanisław od Jezusa Maryi Papczyński (1631-1701). Pisał on o sobie, że miał w duszy wyryty przez Boga obraz nowego zakonu, który kazał mu wzgardzić wszystkim i przynaglał do działania. W tym obrazie zakonu na pierwsze miejsce wybija się cześć Matki Najświętszej w tajemnicy Jej Niepokalanego Poczęcia. Marianie mają Ją czcić własnym życiem i głosić Jej chwałę innym. Niewątpliwie o. Papczyński tę ideę maryjności zaczerpnął z pobożności polskiego ludu, z którego również sam pochodził...
  www.marianie.pl

 • Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii
  W Ośrodku Kultury pracujemy dla mieszkańców Gminy i naszych Gości. Na stronie internetowej przeczytacie Państwo o naszych sekcjach,  o projektach, które realizujemy, o imprezach jednorazowych i cyklicznych. Poznacie naszych Przyjaciół, Sponsorów i Partnerów. Jesteśmy różni i dlatego różnorodna jest nasza oferta.
  www.kulturagk.pl

 • Burmistrz Miasta i Gminy Góra Kalwaria
  Gmina Góra Kalwaria położona jest w centralnej części województwa mazowieckiego, w dolinie Wisły, w południowej części Kotliny Warszawskiej. Znajduje się w powiecie piaseczyńskim. Jest to gmina miejsko-wiejska składająca się z miasta Góra Kalwaria i trzydziestu ośmiu sołectw.
  www.gorakalwaria.pl

 • Dom Pomocy
  Dom Pomocy Społecznej im. Waleriana Łukasińskiego w Górze Kalwarii przeznaczony jest dla osób przewlekle somatycznie i przewlekle psychicznie chorych. Posiada 745 miejsc. Położony jest w centrum miasta przy trasie Warszawa - Warka. Jest to zespół zabytkowych budynków usytuowanych na niemalże 10 hektarach otoczonych parkanem, objętych stałą opieką konserwatora zabytków. Składa się z budynków poklasztornych zakonu pijarów pobudowanych w 1675 roku oraz budynków koszarowych po Piątej Baterii Gwardii Carskiej nazywanymi "koszarami artyleryjskimi" pobudowanymi około 1819 roku.
  www.gorakalwaria.domypomocy.pl


 • Zbigniew Bugno - Piekarnia
  Marianki 10, 05-530 Góra Kalwaria

 • Kontent
  ul. Dębowa 4, 05-827 Grodzisk Mazowiecki
  Firma zajmuje się produkcją namiotów cyrkowych, hal namiotowych i różnego rodzaju, coraz bardziej popularnych, obiektów architektury tekstylnej. Oprócz tego w swojej ofercie proponuje też wynajem namiotów.
  www.kontent.pl

 • EMC Print S.C. Ewa i Marcin Cienkusz
Firma świadcząca usługi poligraficzno - reklamowe. Działa nieprzerwanie od 1995 roku. Oferta firmy kierowana jest zarówno do większych, jak i małych i średnich firm. Proponujemy usługi reklamowe, poligraficzne i introligatorskie w zakresie wykonania - ulotek, broszur, katalogów, książek, kalendarzy, plakatów, teczek, kopert, papieru firmowego, wizytówek, banerów reklamowych, oklejania samochodów firmowych, prezentacji multimedialnych na płytach CD, zewnętrznych tablic reklamowych. W ofercie znajdują się również wszelkiego rodzaju gadżety reklamowe: koszulki, kubeczki, długopisy, breloczki itp.
www.emcprint.pl