zobacz więcej
Mariańska Wspólnota Młodych | Sponsorzy / Darczyńcy
877
page-template-default,page,page-id-877,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,side_menu_slide_with_content,width_370,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

Sponsorzy / Darczyńcy

Prowincja Opatrzności Bożej Zgromadzenia Księży Marianów
Założycielem Zgromadzenia Księży Marianów Niepokalanego Poczęcia NMP jest św o. Stanisław od Jezusa Maryi Papczyński (1631-1701). Pisał on o sobie, że miał w duszy wyryty przez Boga obraz nowego zakonu, który kazał mu wzgardzić wszystkim i przynaglał do działania. W tym obrazie zakonu na pierwsze miejsce wybija się cześć Matki Najświętszej w tajemnicy Jej Niepokalanego Poczęcia. Marianie mają Ją czcić własnym życiem i głosić Jej chwałę innym. Niewątpliwie o. Papczyński tę ideę maryjności zaczerpnął z pobożności polskiego ludu, z którego również sam pochodził…
www.marianie.pl

Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii
W Ośrodku Kultury pracujemy dla mieszkańców Gminy i naszych Gości. Na stronie internetowej przeczytacie Państwo o naszych sekcjach, o projektach, które realizujemy, o imprezach jednorazowych i cyklicznych. Poznacie naszych Przyjaciół, Sponsorów i Partnerów. Jesteśmy różni i dlatego różnorodna jest nasza oferta.
www.kulturagk.pl

Burmistrz Miasta i Gminy Góra Kalwaria
Gmina Góra Kalwaria położona jest w centralnej części województwa mazowieckiego, w dolinie Wisły, w południowej części Kotliny Warszawskiej. Znajduje się w powiecie piaseczyńskim. Jest to gmina miejsko-wiejska składająca się z miasta Góra Kalwaria i trzydziestu ośmiu sołectw.
www.gorakalwaria.pl

Dom Pomocy
Dom Pomocy Społecznej im. Waleriana Łukasińskiego w Górze Kalwarii przeznaczony jest dla osób przewlekle somatycznie i przewlekle psychicznie chorych. Posiada 745 miejsc. Położony jest w centrum miasta przy trasie Warszawa – Warka. Jest to zespół zabytkowych budynków usytuowanych na niemalże 10 hektarach otoczonych parkanem, objętych stałą opieką konserwatora zabytków. Składa się z budynków poklasztornych zakonu pijarów pobudowanych w 1675 roku oraz budynków koszarowych po Piątej Baterii Gwardii Carskiej nazywanymi „koszarami artyleryjskimi” pobudowanymi około 1819 roku.
www.gorakalwaria.domypomocy.pl

Liceum Ogólnokształcące im. ks. Z. Sajny
ul. ks. Z. Sajny 16, 05 – 530 Góra Kalwaria
www.liceum.zsogorakalwaria.pl

Zbigniew Bugno – Piekarnia
Marianki 10, 05-530 Góra Kalwaria

Kontent
ul. Dębowa 4, 05-827 Grodzisk Mazowiecki
Firma zajmuje się produkcją namiotów cyrkowych, hal namiotowych i różnego rodzaju, coraz bardziej popularnych, obiektów architektury tekstylnej. Oprócz tego w swojej ofercie proponuje też wynajem namiotów.
www.kontent.pl

EMC Print S.C. Ewa i Marcin Cienkusz
Firma świadcząca usługi poligraficzno – reklamowe. Działa nieprzerwanie od 1995 roku. Oferta firmy kierowana jest zarówno do większych, jak i małych i średnich firm. Proponujemy usługi reklamowe, poligraficzne i introligatorskie w zakresie wykonania – ulotek, broszur, katalogów, książek, kalendarzy, plakatów, teczek, kopert, papieru firmowego, wizytówek, banerów reklamowych, oklejania samochodów firmowych, prezentacji multimedialnych na płytach CD, zewnętrznych tablic reklamowych. W ofercie znajdują się również wszelkiego rodzaju gadżety reklamowe: koszulki, kubeczki, długopisy, breloczki itp.
www.emcprint.pl